Aktualności

Ryczałt 2022 r. – cała naprzód! Nie hamować!
Autor: Marek Wesołowski
Rząd właśnie ogłosił, że zapłaci za nadwykonania ryczałtu w roku 2022. Oczywiście są ograniczenia. Zapłaci tylko tym, którzy przekroczyli ryczałt o co najmniej 8% i zapłaci tylko połowę wartości. Czy to dobra propozycja? Świetna!
21/11/2022
czytaj dalej
Weryfikacja rozliczeń wszystkich udzielonych świadczeń
Autor: Marek Wesołowski
100% realizacji umów z NFZ - czy możliwe? Ile pieniędzy utknęło w błędach i nieoptymalnych rozliczeniach? Które hospitalizacje poprawić? Które wizyty AOS poprawić? Ręcznie? Bez szans!
30/12/2021
czytaj dalej
RWR AOS
Autor: Piotr Komar
Aplikacja RWR AOS SGA w kilka minut robi to, co ambulatoryjnym działom rozliczeń zajmuje długie żmudne godziny.
26/05/2021
czytaj dalej
Scrapper
Autor: Agata Goral
Automat, który uwalnia od żmudnej, codziennej pracy związanej z weryfikacją potwierdzeń
27/05/2021
czytaj dalej
SGA - Tworzymy normatywne wyceny procedur
Autor: Ewa Matuszewska
SGA może Państwu pomóc. Na każdym z wyżej wymienionych etapów i w odniesieniu do każdego problemu. Sami importujemy dane świadczeniodawców, prezentujemy szablony ankiet wypełnione średnim zużyciem materiałów w Polsce oraz średnim nakładem czasu personelu, mapujemy rozchody magazynowe i apteczne na nasze szablony procedur. Sprawdzamy, czy występują rozbieżności między rozchodami magazynowymi oraz aptecznymi i wskazujemy je. Porównamy Państwa wyceny do innych. Tak więc nie dostarczamy jedynie systemu do przeprowadzenia wycen, zostawiając najtrudniejsze zadanie – napełnienie systemu danymi i przygotowanie wycen świadczeniodawcom. Sami realizujemy te trudne i żmudne etapy.
10/02/2021
czytaj dalej
Aplikacja COVID
Autor: Marek Wesołowski
Aplikacja maksymalnie skraca czas uzyskania informacji z oddziałów. Raportuje kilkoma kliknięciami w telefonie, szybko i sprawnie aktualizuje informacje wymagane w raporcie, które następnie są podsumowywane i przygotowywane do automatycznego uzupełnienia raportu na rządowym portalu.
12/11/2020
czytaj dalej
300
Liczba przeanalizowanych szpitali
20,638,674
Liczba przeanalizowanych hospitalizacji
87,941,369
Liczba przeanalizowanych wizyt
74.3 mld zł
Kwota przeanalizowanych rozliczeń z NFZ