Oferta dla szpitali

Czy mój szpital jest efektywny?

Czy moje koszty są wysokie? Jak je obniżyć? Które koszty są nadmierne?Czy dobrze wykorzystuję moje zasoby? Obłożenie, czas pobytu – jak to poprawić? Co potrafią inni?

Które oddziały pracują dobrze?

Co zmienić, żeby osiągnąć lepszy wynik?

 

Chciałbym to widzieć wszystko razem w postaci jednej zgrabnej prezentacji.

A! i jeszcze chcę symulować zmiany, żeby zobaczyć co się stanie gdy zmienię liczbę łóżek, pacjentów, czasy pobytu, czy liczbę lekarzy. Wszystkie wartości mają być wzajemnie powiązane. Zmiana jednego parametru pociąga za są ba zmianę pozostałych. Osiągane wyniki mają być porównane z innymi szpitalami.

 

Mamy odpowiedź na Państwa potrzeby!

Uniwersalny raport/program klasy Business Intelligence prezentujący efektywność ekonomiczną, medyczną i organizacyjną szpitala i poszczególnych oddziałów.

Prezentacja szeregu wskaźników w porównaniu z innymi szpitalami.

Symulowanie zmian – prognozowanie typu „A co jeśli…..?”

 

Zapraszamy Państwa do obejrzenia materiału filmowego poświęconego opracowanym przez SGA rozwiązaniom wspomagającym nowoczesne zarządzanie podmiotami działającymi w ochronie zdrowia.

Symulator Pracy Szpitala
20 min 7 sek

Dowiedz się więcej lub zamów usługę

SGA zaprasza wszystkich zainteresowanych naszymi usługami do współpracy. Z przyjemnością zaprezentujemy nasze możliwości i odpowiemy na wszystkie pytania.

Prosimy o niezobowiązujący kontakt, numer telefonu: 81 534 21 05, adres mailowy: sga@sga.waw.pl lub o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego.

300
Liczba przeanalizowanych szpitali
20,638,674
Liczba przeanalizowanych hospitalizacji
87,941,369
Liczba przeanalizowanych wizyt
74.3 mld zł
Kwota przeanalizowanych rozliczeń z NFZ