Artykuły branżowe

Symulowanie Zmian oraz Monitorowanie Bieżących Wyników
20/072010

Autor: Marek Wesołowski

Symulowanie Zmian oraz Monitorowanie Bieżących Wyników

Usługi wspierające kontrolę realizacji planu pracy szpitala oraz identyfikację odchyleń, jak również wszechstronne symulacje zmian różnych aspektów funkcjonowania szpitala wraz z analizą ich skutków.

Usługa ta nie jest jeszcze jednym programem komputerowym, który trzeba integrować z innymi systemami w szpitalu i mozolnie napełniać danymi. To rodzaj usługi polegającej na przetwarzaniu przez SGA danych według unikalnych algorytmów stanowiących własność intelektualną SGA i ich odpowiedniej prezentacji. Nasze interaktywne prezentacje danych szpitala umożliwiają poprzez manipulację „suwakami” zmniejszającymi lub zwiększającymi różne parametry stwierdzić jak wpłyną symulowane zmiany na wynik końcowy.

Taka symulacja przyszłych możliwych zdarzeń związanych z funkcjonowaniem szpitala pozwala na odnalezienie Państwa indywidualnej optymalnej drogi rozwoju, stworzenie planu operacyjnego, jego wdrożenie oraz monitorowanie wykonania. Nasza usługa pozwala także na precyzyjną identyfikację miejsc, w których nastąpiło odchylenie od planu oraz innych ewentualnych zagrożeń w funkcjonowaniu zakładu opieki zdrowotnej.

Narzędzie to pomaga również ustalić niezbędny do realizacji planu wykonawczego budżet, liczbę i strukturę przypadków, które będziemy leczyć i szereg innych parametrów, które mają wpływ na finanse szpitala (np. czas pobytu pacjenta).

Wyżej opisana usługa realizowana jest między innymi przy pomocy informatycznego narzędzia, które zostało opracowane i stworzone przez SGA - Symulatora Pracy Szpitala.

SGA zaprasza wszystkich zainteresowanych naszymi usługami do współpracy. Z przyjemnością zaprezentujemy nasze możliwości i odpowiemy na wszystkie pytania.

Prosimy o kontakt na tel. 81-5342105 lub adres mailowy sga@sga.waw.pl lub o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego.

Proszę zostawić kontakt – oddzwonimy.

 

Dodatkowe informacje na temat Symulatora Pracy Szpitala »»»»

Oceń artykuł:
Dziękujemy za ocenę

Komentarze

Pozostałe wpisy
300
Liczba przeanalizowanych szpitali
20,638,674
Liczba przeanalizowanych hospitalizacji
87,941,369
Liczba przeanalizowanych wizyt
74.3 mld zł
Kwota przeanalizowanych rozliczeń z NFZ